אופניים חשמליות יד 2 תל אביב וכל סניפי הרשת

יש לנו אופניים חשמליים חדשים במחיר מטורף.
המחיר המקורי היה 2,990 ש"ח והיום אפשרי לצאת מחנות שלנו עם דגם בסיס מעולה גם ב 2,790 ש"ח.

מחירי אופניים חשמליות יד 2 תוכלו לקבל בטלפון.

למה כדאי לרכוש אופניים חשמליים יד 2 תל אביב ברשת אקופאן ?

 

בכל יום אצלנו ברשת,אקופאן לאופניים חשמליים, הרבה לקוחות מבצעים אצלנו עסקאות טרייד אין על האופניים שלהם. כל אחד מסיבותיו הוא, יש כאלה שאוהבים פשוט להתחדש בדגם החדש מבלי להכנס לסחבת של לחפש קונה וכל שאר ההתעסקות הכרוכה במכירת אופניים חשמליים יד 2… ויש כאלה שמגיעים לבצע תיקון או תחזוקה ובוחרים לשדרג את האופניים החשמליים שלהם לחדשים במקום להשקיע כסף בתיקון יקר, ויש גם כאלה שמחליפים את האופניים החשמליים שלהם בדגם אחר מפני שהשתנה הצורך שלהם. לדוגמא, רווק הולל שרכש דגם קל שמתאים רק לרוכב יחיד, ולאחר זמן מה הוא כבר נשוי עם ילד ונזקק לאופניים עם יכולת הסעת הילד לגן….

בשורה התחתונה, את האופניים החשמליים שקלטנו אלינו בעקבות עסקת הטרייד אנחנו ממיינים, כל מה שלא ראוי למכירה נוספת עובר לפירוק או לגריטה, וכל מה שעדיין צריך להיות על הכביש עובר בדיקה ושיפוץ ומוצע למכירה מחדש.

ניתן למצוא אצלנו אופניים חשמליים יד 2 תל אביב ובשאר הסניפים במחירים הוגנים גם למי שמחפש פתרון ממש זול ולפעמים יש אופניים חשמליים במצב כלכך טוב, ממש כמעט חדשים, שזה פשוט פשע לא לרכוש!

הלקוחות שבוחרים לרכוש אופניים חשמליים יד 2 מגיעים מכל צבעי הקשת, ולא רק משיקולי מחיר, יש כאלה שיש להם סוללה תקינה מאופניים שנגנבו או התיישנו ומחפשים למצוא לסוללה שלדה תקינה בלי טראומה לארנק, יש כאלה שלא אוהבים לרכוש חדש מפני שהם נועלים את האופניים בחוץ ומעדיפים שהכלי לא ימשוך תשומת לב שלילית מיותרת. ויש כאלה, ואני נמנה ביניהם, שפשוט מתרגשים מלמחזר אופניים ולתת להם חיים חדשים.

לפעמים נדמה לי שלמצוא בית לאופניים חשמליים יד 2 זה כמעט כמו ימי אימוץ לגורים… בסך הכל מחפשים רוכב נחמד שיתן לאופניים שכבר עשו כמה קילומטרים בית חם, יד מטפלת ועוד קצת אהבה.

בכל פעם שמגיעים אלינו אופניים חשמליים בתל אביב ולשאר הסניפים, כך שהם ישנים יותר, שניכר בהם שהרוכב משקיע בתחזוקה ובשמירה על הכלי, אנחנו מבינים שיש פה לקוח שבאמת הבין למה הקמנו את רשת אקופאן, ואת המהפכה שאנחנו עושים בכל בוקר ביצירת פתרונות תחבורה ירוקים אמיתיים וברי קיימא לאורך זמן.

 

אנחנו מפרסמים באתר, אופני יד 2 מצי המשומשים שלנו, בציון הסניף שבו הם נמצאים. ברור לכל בר דעת כי אין ספק שעדיף לרכוש אופניים חשמליים יד 2 מחנות מסודרת ומקצועית ובמיוחד מרשת אקופאן בפריסה ארצית, וזאת מהטעמים הבאים: שיש "אבא ואמא", זה לא חשוד ככלי גנוב, ואפילו אפשר לקבל אחריות על הרכישה (כל כלי לפי סיכום אישי), כולל תעודת אחריות מבית אקופאן.

קחו בחשבון שהאופניים המבוקשים נמכרים מהר, ואם מצאתם משהו שמתאים לכם, אסור להשתהות וכדאי לקבל החלטה מהירה.

 

אני באמת ממליץ בחום למי שזה מתאים לצרכים שלו.

יושי.

צוות השרות ממתין לכם בסניף.

 

         

השאר פרטים

קבע תור לנסיעת מבחן עכשיו !חייגו כעת אקופאן חייג עכשיו

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !

אל תפספסו הזדמנות ראשונה ליד שנייה !